Poprzednie edycje

Poznaj poprzednie edycje cyklicznego wydarzenia, jakim jest CFA Society Poland Annual Conference.

CFA Society Poland Annual Conference 2022
CFA Society Poland Annual Conference

EDYCJA 2022

W dniach 22—24 września 2022 roku na wszystkich uczestników czekał szereg ciekawych wystąpień oraz debat poświęconych najważniejszym wyzwaniom świata finansów. Ubiegłorocznym tematem, w związku z coraz mniej przewidywalną rzeczywistością w wymiarze osobistym oraz zawodowym, było dostosowywanie się rynków finansowych do nowej codzienności w cieniu konfliktu wojennego, galopującej inflacji oraz wciąż trwającej pandemii. Miejscem wydarzenia po raz drugi było prestiżowe centrum konferencyjne Hotelu Warszawianka, położone nad malowniczym Zalewem Zegrzyńskim.

CFA Society Poland Annual Conference 2021
CFA Society Poland Annual Conference

EDYCJA 2021

10. edycja CFA Society Poland Annual Conference została zrealizowana tuż po wakacjach, w trakcie luzowania polityki epidemicznej w Polsce. W związku z tym konferencję zrealizowano w formule hybrydowej, a stacjonarnie uczestniczyło w niej blisko 150 profesjonalistów. Transmisję online z 2. dnia wydarzenia oglądało prawie tysiąc uczestników. Do poprowadzenia jednego z nich zaproszono światowej sławy wykładowcę oraz eksperta w obszarze wyceny, finansów korporacyjnych oraz zarządzania inwestycjami — prof. Aswatha Damodarana, który swój warsztat poprowadził zdalnie, z Kalifornii. Głównym tematem konferencji było „Improving investment decisions”.

CFA Society Poland Annual Conference 2020
CFA Society Poland Annual Conference

EDYCJA 2020

2020 CFA Society Poland Annual Conference, która odbyła się w dniach 21—23 października, to przede wszystkim szereg wykładów, paneli dyskusyjnych oraz warsztatów, które pozwoliły uczestnikom lepiej zrozumieć otaczającą ich rzeczywistość biznesową. W 2020 r. CFA Society Poland Annual Conference poza zamkniętą częścią warsztatową dedykowaną tylko dla członków CFA Society Poland miała również sekcję otwartą dla wszystkich profesjonalistów finansowych, która odbyła się 23 października 2020 r. Część konferencyjną zainaugurował Gary Baker, CFA, były Dyrektor Zarządzający dla rynku EMEA w CFA Institute. Warsztaty natomiast poprowadzili: Sri Krishnamurthy, CFA, CAP oraz Meirav Harel. Wydarzenie odbyło się w związku z pandemią całkowicie online.

CFA Society POland Annual Conference 2019
CFA Society Poland Annual Conference

EDYCJA 2019

Dn. 11 października 2019 r. odbyło się największe doroczne spotkanie społeczności CFA w Polsce, tym razem pod szyldem Annual Seminar 2019 (nazwa zmieniona na potrzeby tego wydarzenia). Przedstawiciele branży finansowej i inwestycyjnej wraz z zaproszonymi gośćmi spotkali się na Giełdzie Papierów Wartościowych. Program był nakierowany na przyszłość sektora, w co świetnie wprowadziły dwa pierwsze wystąpienia: prof. Eugeniusza Gatnarem z Rady Polityki Pieniężnej pt. Co czeka po drugiej stronie zera? oraz prognoza Fitch Ratings dla Polski i regionu przedstawiona przez Arvinda Ramakrishnana. Po nich Ignacy Morawski ze SpotData zaprezentował wspólny raport swojego ośrodka analitycznego i CFA Society Poland dotyczący przyszłości sektora finansowego Ewolucje i rewolucje. Podczas punktu kulminacyjnego programu pod okiem Johna Hulsmana członkowie CFA Society Poland oraz zaproszeni goście wzięli udział w grze geopolitycznej dotyczącej rosnącej potęgi Chin oraz polityki USA.

CFA Society Poland powstało w 2004 r. i jest jedną z największych społeczności członkowskich międzynarodowego CFA Institute w regionie CEE. CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w branży inwestycyjnej w Polsce. CFA Society Poland jest organizacją skupiającą profesjonalistów, mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami.