Rejestracja

Dla uczestników przygotowaliśmy dwie formy rejestracji, tj. bezpłatną dla społeczności CFA i zaproszonych przez organizatora gości oraz płatną dla profesjonalistów spoza organizacji.

FORMULARZ dla członków CFA Society Poland i zaproszonych gości

Zamknęliśmy rejestrację z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w CFA Society Poland Annual Conference 2023.

Jesteś członkiem regularnym bądź stowarzyszonym CFA Society Poland? Wypełnij formularz i zarejestruj swój udział podczas 12. edycji CFA Society Poland Annual Conference. Twój udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uwaga. Członkowie regularni spoza Warszawy otrzymają nocleg na koszt organizatora z 19 na 20 października. Po dokonaniu rejestracji nasz zespół skontaktuje się z Tobą niezwłocznie w celu ustalenia szczegółów dotyczących noclegu.

FORMULARZ - udział płatny w wydarzeniu dla osób spoza organizacji

Dla uczestników programu Orlen w Portfelu wyjątkowa zniżka na udział w konferencji. Zarejestruj się i zyskaj aż 20 proc. zniżki.

Jesteś spoza organizacji CFA Society Poland? Nic straconego! Możesz zostać uczestnikiem/uczestniczką 12. edycji CFA Society Poland Annual Conference, wypełniając formularz rejestracyjny. Po otrzymaniu zgłoszenia nasze biuro skontaktuje się z Tobą w celu zrealizowania płatności.

CENA:
bez noclegów — 2460 PLN brutto 
bez noclegów — 1968 PLN brutto  (cena po 20-procentowym rabacie tylko dla uczestników programu Orlen w Portfelu)

CFA Society Poland powstało w 2004 r. i jest jedną z największych społeczności członkowskich międzynarodowego CFA Institute w regionie CEE. CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w branży inwestycyjnej w Polsce. CFA Society Poland jest organizacją skupiającą profesjonalistów, mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami.