Rejestracja

Dla uczestników przygotowaliśmy dwie formy rejestracji, tj. bezpłatną dla społeczności CFA i zaproszonych przez organizatora gości oraz płatną dla profesjonalistów spoza organizacji.

FORMULARZ dla członków CFA Society Poland i zaproszonych gości

Jesteś członkiem regularnym bądź stowarzyszonym CFA Society Poland? Wypełnij formularz i zarejestruj swój udział podczas 11. edycji CFA Society Poland Annual Conference. Twój udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uwaga. Uprzejmie informujemy, że pula dostępnych pokoi została wyczerpana. Udział w konferencji dostępny tylko bez opcji noclegowej. 

FORMULARZ - udział płatny w wydarzeniu dla osób spoza organizacji

Jesteś spoza organizacji CFA Society Poland? Nic straconego! Możesz zostać uczestnikiem/uczestniczką 11. edycji CFA Society Poland Annual Conference, wypełniając formularz rejestracyjny. Po otrzymaniu zgłoszenia nasze biuro skontaktuje się z Tobą w celu zrealizowania płatności.

CENA:
bez noclegów – 1500 PLN + VAT
Uwaga. Uprzejmie informujemy, że pula dostępnych pokoi została wyczerpana. Udział w konferencji dostępny tylko bez opcji noclegowej.

CFA Society Poland powstało w 2004 r. i jest jedną z największych społeczności członkowskich międzynarodowego CFA Institute w regionie CEE. CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w branży inwestycyjnej w Polsce. CFA Society Poland jest organizacją skupiającą profesjonalistów, mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami.